این صفحه جهت آموزش بیشتر و بهتر سیستم لینک پلی برای دانلود و خرید قانونی فیلم و سریال ایجاد شده است و در قالب پرسش و پاسخ شما را راهنمایی می کند. 

- برای ورود به سایت از چه آدرسی میتوانم استفاده کنم؟

برای ورود به سایت اینجا کلیک کنید.

- برای ورود به سایت از چه یوزر و پسووردی استفاده کنم؟

پس از اولین خرید یوزر و پسوورد شما برای وورد به سایت همان آدرس ایمیلتان خواهد بود.

- در زمان خرید و پرداخت بانک به صفحه بانک ورود نمیکند و یا پرداخت موفق نمیشود.

در زمان تمام پرداخت های بانکی، برای جلوگیری از ایجاد مشکل لطفا فیلتر شکن خود را قطع نمایید.

- لینک دانلود را از طریق ایمیل دریافت نکرده ام.

با ورود به حساب کاربری خود میتوانید لینک تمام فایل های خریداری شده خود را مجددا دریافت نمایید. در غیر این صورت لطفا در ابتدا اسپم خود را چک نمایید. در صورتی که ایمیل در اسپم شما نیز موجود نبود، از طریق تلگرام، آدرس ایمیل، شماره کارتی که با آن خریداری کرده اید و کیفیت خریداری شده را ارسال نمایید. در صورتی که به تلگرام دسترسی ندارید میتوانید از طریق ایمیل یا تیکت در سایت اقدام نمایید.

- برای دانلود فایل از چه نرم افزاری استفاده کنم؟

به صورت کلی در صورت مواجهه با مشکل قطع و وصل اینترنت و عدم دانلود شدن کامل فایل، این موارد مشکل مربوط به اینترنت شما یا نرم افزارهایی است که از آن برای دانلود استفاده می کنید. لطفا از نرم افزارهای دانلودی که قابلیت "ادامه دانلود یا resume" دارند برای دانلود فایل استفاده نمایید. با توجه به امکان قطع و وصل در اینترنت پیشنهاد میکنیم از نرم افزارهای مدیریت دانلود استفاده نمایید.
برای اندروید میتوانید نرم افزار ADM را از کافه بازار دانلود نمایید.
برای ویندوز میتوانید از نرم افزار Orbit Downloader استفاده نمایید.
برای IOS نیز از نرم افزار Document استفاده نمایید. توجه نمایید که برخی از گوشی های اپل، به دلیل قوانین داخلی اپل و کپی رایت امکان دانلود فایل ندارند.

- فایل دانلود شده را نتوانستید اجرا کنید و نمی دانید چه کار کنید!؟

در صورت دانلود در کامپیوتر برای مشاهده از نرم افزار VLC استفاده کنید و در گوشی از نرم افزار MX Player بهره ببرید. 

خرید با موفقیت انجام نمیشود؟

کلا در زمان خرید اینترنتی به هیچ عنوان از فی لتر شک ن ها استفاده ننمایید. 

- سرعت دانلودم بسیار پایین است؟

هرگونه نرم افزار پروکسی و یا فیلتر شکن را قطع کرده و از نرم افزار های مدیریت دانلود نام برده شده استفاده نمایید. در صورتی که مشکلات برطرف نشد از طریق تلگرام، آدرس ایمیل و فایلی که در دانلود آن مشکل دارید را بفرمایید تا راه حل ارایه شود. . هم میهنان عزیز خارج از کشور نیز در صورت مشاهده ی مشکل از طریق تلگرام پیغام دهید.

در صورتی که هر سوال یا مشکلی در خرید و یا دانلود فیلم و سریال ها دارید لطفا از طریق تماس با ما اقدام نمایید. در اصرع وقت پاسخ گوی شما خواهیم بود.